Meie meeskond

Meie meeskond

Müük

Andres Lehesalu - ASSA ABLOY Baltic müügijuht
andres.lehesalu@assaabloy.com

Tanel Värk - ABLOY äriüksuse juht Baltikumis
tanel.vark@assaabloy.com

Gisela Toomesoo - Turundusjuht
gisela.toomesoo@assaabloy.com

Toomas Uiboleht - OEM BU projektijuht
toomas.uiboleht@assaabloy.com

Kristjan Korjus - OEM ja DIY BU müügijuht
kristjan.korjus@assaabloy.com

Tõnis Kaljund - BU LC projektijuht
tonis.kaljund@assaabloy.com

Kaspar Rohtmets - BU LC projektijuht
kaspar.rohtmets@assaabloy.com

Erki Zahvatkin - MKS projektijuht
erki.zahvatkin@assaabloy.com

Elina Sepp - ABLOY toodete projektijuht
elina.sepp@assaabloy.com

Pavel Pilman - ABLOY toodete projektijuht
pavel.pilman@assaabloy.com

Taavi Loor - ABLOY toodete projektijuht
taavi.loor@assaabloy.com

Andrus Jalakas - ABLOY toodete müügiinsener
andrus.jalakas@assaabloy.com

Sander Saga - Ostujuht
sander.saga@assaabloy.com

Kalju Piikmann - Ostuspetsialist
kalju.piikmann@assaabloy.com

Irene Huttunen - Müügisekretär
irene.huttunen@assaabloy.com

Agnes Saareluht - Ostu- ja müügiassistent
agnes.saareluht@assaabloy.com

Teised kontaktid

Rain Teder - Laojuht
rain.teder@assaabloy.com 

Aivar Jõenurm - Tehnik
aivar.joenurm@assaabloy.com