Meie kaubamärgid

ASSA ABLOY Hospitality (formerly VingCard Elsafe) tooteid on paigaldatud enam kui 42 000 kinnisvaraobjektil kogu maailmas, tagades üle 7 miljoni hotellitoa turvalise sissepääsu. Kasutades arenenud tehnoloogiat pakuvad meie tooted turvalisust ja meelerahu nii majutuse pakkujale kui ka nende külalistele. ASSA ABLOY Hospitality ulatuslik rahvusvaheline võrgustik hõlmab üle 166 riigi.

Abloy Oy on maailma juhtiv ukseavamislahenduste tootja, olles keskendunud kasutajate turvalisuse, ohutuse ja kasutusmugavuse täitmisele. Abloy tooted kaitsevad inimesi, nende vara ja äritegevust nii maal, merel, kui ka õhus - tingimustest olenemata.

HID Global on juhtiv juurdepääsusüsteemide tootja, mille kliendid kasutavad kõikjal maailmas ettevõtte loodud lähitoime- ja kiipkaardilahendusi; keskjaama abil juhitavaid juurdepääsusüsteeme; turva- ja erilahendusi; digitaalseid isikutuvastuse ja fotokaardi halduse tarkvaralahendusi; turvakaartide väljastuslahendusi; ja RFID elektromehaanilisi lukusüdamikke.

1973. aastal asutatud Mul-T-Lock on rahvusvaheline turuliider institutsionaalsele, kaubandus-, tööstus-, ja kodukasutajaile mõeldud kõrge turvatasemega toodete väljatöötamise, tootmise ja turustamise alal.

Yale lukkude traditsioonid said alguse 1840. aasta paiku, mil Linus Yale seenior avas oma kallitele käsitööna valmistatud pangalukkudele spetsialiseerunud lukupoe. Linus Yale juunior tõi kasutajate ette Monitor Bank Lock süsteemi, mis tähistas üleminekut võtme abil avatavatelt pangalukkudelt digitaalselt toimivatele süsteemidele.

ASSA arendab lukke ja integreeritud uste turvasüsteeme. ASSA on Rootsis juhtiv lukkude ja turvasüsteemide tarnija nii eratarbijale kui professionaalile.

effeff, loodud aastal 1936 kui täppismehaaniku ja elektriinseneri töökoda, on arenenud läbi järjepideva tootearenduse ja saanud ülemaailmseks turuliidriks elektromehhaanilise lukustuse vallas.

1926. aastal ZEISS IKON AG nime all asutatud IKON kuulub Saksamaa juhtivate lukusüdamike ja lukustussüsteemide tootjate hulka. Meie toodete ja lahenduste valmistamisel kasutatakse uusimaid tehnoloogilisi standardeid ja ettevõtte tootevalikusse kuuluvad muuhulgas mehhatroonilised lukusüdamikud, avariiväljapääsude tehnoloogia, uksekinnitused ja uste sulgemismehhanismid, samuti mitmesugused lisalukud ja kinnitusseadmed. Need tooted kaitsevad ühtviisi nii inimesi kui ka vara.

NEMEFi eesmärk on kehtestada end ülimalt kasumliku ja Euroopa juhtiva täielikult turvalisusele, ohutusele, mugavusele ja disainile orienteeritud innovaatiliste ukselukkude, ehitustööriistade ja elektromehaaniliste toodete valmistaja ja turustajana.

Ruko on lukkude ja lukustussüsteemide turuliider Taanis. Enam kui 75 aasta vältel on Ruko olnud Taani juhtiv lukkude ja võtmete tarnija. Sellele positsioonile toetudes oleme praeguseks oma turgu ja tootevalikut edasi arendanud ja laiendanud.

Talleres de Escoriaza, S.A.U. on Hispaania juhtiv kodu- ja institutsionaalturgudele mõeldud lukustus- ja juurdepääsukontrolli süsteemide valmistaja ja tarnija. TESA pakutav lai ja täielik tootevalik sisaldab avariiväljapääsuseadmeid, lukusüdamikke, turvalukke, uksenuppe ja -käepidemeid, uksesulgureid, elektrooniliste lukusüdamikega juurdepääsukontrolli lahendusi, elektromehaanilisi ja elektromagnetilisi lahendusi ning soomustatud uksi.