ASSA ABLOY kontsernist

ASSA ABLOY loodi 1994. aastal Rootsi ettevõtte ASSA ja Soomest pärit Abloy ühinemisel. Sellest ajast saadik on ASSA ABLOY kasvanud regionaalsest ettevõttest ligikaudu 46 000 töötaja ja ligi 7,3 miljardi Euro suuruse aastakäibega rahvusvaheliseks kontserniks.

 

ASSA ABLOY on esindatud arenenud ja arenevatel turgudel kõikjal maailmas. Suures osas Euroopa, Põhja-Ameerika ja Aasia Vaikse Ookeani piirkonna turgudest oleme juhtpositsioonil. Kontsernil on kiiresti kasvavas turvatööstuses suveräänne juhtpositsioon sellistes sektorites nagu juurdepääsukontroll, tuvastamistehnoloogiad, automatiseeritud sissepääsulahendused ja hotelliturvalisus.

ASSA ABLOY kontsern jaguneb kolmeks regionaalseks ja kaheks globaalseks divisjoniks:

Globaalne tehnoloogia | Globaalse tehnoloogia divisjon on maailmas elektrooniliste turvalahenduste pakkujana juhtpositsioonil. Globaalse tehnoloogia divisjoni juhtivate kaubamärkide hulka kuuluvad HID ja ASSA ABLOY Hospitality.
Ameerika | Ameerika divisjon toodab ja müüb mehaanilisi ja elektromehaanilisi lukke, võtmepesi, turvauksi ja uksepiitasid. Ameerika divisjoni juhtivate kaubamärkide hulka kuuluvad Corbin Russswin, Curries, Medeco, Sargent ja Yale.
EMEA | EMEA (Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika) divisjon toodab ja müüb mehaanilisi ja elektromehaanilisi lukke, võtmepesi, turvauksi ja furnituuri. Tänu kontserni kohalike kaubamärkide heale turutundmisele on meie pakutavad tooted kohandatud vastama kohaliku turu standarditele ja turvanõuetele. EMEA regioonis kuuluvad nende kaubamärkide hulka mõned tööstussektori tunnustatuimad tegijad, näiteks ABLOY, Yale, Mul-T-Lock, TESA, IKON ja ASSA. (muutke vastavalt vajadusele, nimetades oma kohalikud tugevad kaubamärgid).
Aasia Vaikse Ookeani regioon | Aasia Vaikse Ookeani regioon toodab ja müüb elektromehaanilisi lukke, digitaalseid ukselukke, kõrgturvalisi uksi ja metalldetaile. Selle divisjoni juhtivate kaubamärkide hulka kuuluvad näiteks Guli, Pan, King, Lockwood ja Yale.
Sissepääsusüsteemid | Sissepääsusüsteemide divisjon on ülemaailmne automatiseeritud sissepääsulahenduste, nende komponentide ja teenuste pakkuja. Sissepääsusüsteemide divisjoni juhtivad kaubamärgid on Besam, Crawford, Megadoor ja Albany.

Lähemat teavet ASSA ABLOY kontserni kohta saab veebilehelt www.assaabloy.com